Реєстрація права власності на землю

Складна політична ситуація в країні впливає на постійні зміни в законодавстві , щодо порядку державної реєстрації права власності громадян та юридичних осіб на рухоме та нерухоме майно (в тому числі земельні ділянки).   При цьому, змінюються не тільки органи, до компетенції яких віднесені відповідні реєстраційні дії, але й змінюється алгоритм дій, перелік необхідних документів, форма та назва правовстановлюючих документів.

Все це завдає значних труднощів для пересічних громадян, які не пристосовані до нової «системи», постійних змін, необхідності відстоювати чергу, розуміти суть документів, правильність оформлення заяви, тощо.

Крім того, будь-які реєстраційні зміни, чи навіть отримання витягу про державну реєстрацію права власності, займають багато часу та сил.

У вирішенні вказаних вище проблем, зможуть допомогти кваліфіковані працівники нашої компанії, які являються фахівцями в галузі права, мають відповідний досвід роботи, та знають, як отримати необхідний правовстановлюючий документ без зайвих матеріальних витрат для клієнта, та в найкоротший термін.