Участь у справах про банкрутство

Банкрутство - визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедур санації та мирової угоди і погасити встановлені у порядку, визначеному цим Законом, грошові вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури

Якщо Ви кредитор і Вам необхідно професійно провести процедуру банкрутства боржника, ми можемо забезпечити якісну підтримку процедури. Наші фахівці підготують всі необхідні документи (заяви, клопотання, обов'язкові додатки) для порушення справи про банкрутство боржника, захистять Ваші інтереси в судовому засіданні. Досвід наших фахівців, набутий на практиці у справах про банкрутство, вирішить завдання будь-якого ступеня складності.

 

Якщо Ви боржник і Вам необхідно знайти порозуміння з кредиторами щодо Вашого майнового стану, захистити заставне майно від агресивно налаштованих суб'єктів, ми розробимо ефективну стратегію боротьби за Ваші майнові права, збереження Ваших активів і подальший вихід з кризової ситуації.

Вартість і строки реалізації проектів для кредиторів та боржників безпосередньо залежать від складності та індивідуальних особливостей справи.