Про компанію УКРЦЕНТРКОНСАЛТИНГ, Полтава

Юридична компанія «Лукомська і Партнери» – юридична особа, що створена у формі приватного підприємства. Колектив компанії складають кваліфіковані адвокати та юристи, оцінювач, бухгалтер. За необхідності для вирішення питань, що виникають при обслуговуванні клієнтів до співпраці залучаються інші фахівці з економіки, фінансів, експерти, аудитори тощо. Основним ідейним натхненником та засновником компанії є Лукомська Наталія Анатоліївна, яка є керівником підприємства, що має дружній та уважний колектив. Всю діяльність компанії вона, як генеральний директор, контролює самостійно, приділяючи увагу кожному клієнту, розробляє разом з колективом стратегію роботи, планує, вдосконалює.

Свою діяльність компанія розпочала ще в далеких 90-х роках. Одними з перших клієнтів для нас стали власники підприємств, які зіткнулися з корпоративними проблемами. Коло питань виявилось досить широким та різноманітним: від формування статуного фонду та реєстрації товариств, підготовки та проведення зборів засновників, створення технологій перетворення товариств, до судових позовів щодо порушень прав учасників, які виникали в сфері корпоративного права. А отже, 15- річний досвід на фондовому ринку України допоміг нам сформувати певну базу постійних клієнтів.

Наслідком успішної співпраці з підприємствами, стало укладення договорів на постійне юридичне обслуговування.

Тому, окрім корпоративних питань ми отримали досвід роботи з інших правових напрямків, що виникають в діяльності підприємства: оскарження податкових повідомлень - рішень, дій держаних та правоохоронних органів, посадових осіб, надання правової допомоги при порушенні кримінальних справ щодо службових осіб відносно несплати податків суб'єктами підприємницької діяльності різних форми власності, тощо.

Окремий напрямок обслуговування наших постійних клієнтів – питання досудового врегулювання та судового супроводження питань щодо стягнення заборгованості у випадку порушення зобов’язань, завдання збитків, тощо.

Останні 6 років ми активно працюємо з підприємствами, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, захищаючи інтереси як кредиторів, так і боржників. При цьому, основний напрямок нашої діяльності – відновлення платоспроможності таких підприємств – боржників, з повним погашенням кредиторської заборгованості, та повернення можливості подальшої ефективної діяльності боржника. Адже останнім часом, більша частина підприємств, щодо яких порушено провадження про банкрутство, ліквідуються та виключаються з ЄДР навіть без повного погашення кредиторської заборгованості, що зумовлено, не складним фінансовим становищем боржника чи значною кредиторською заборгованістю, а передусім, неправильним менеджментом та стратегією ведення справ арбітражними керуючими.

Крім того, ще одним напрямком діяльності компанії є надання повної допомоги клієнту в питанні реєстрації права власності на нерухоме майно, який з постійним внесенням змін до чинного законодавства стає все складнішим та не зрозумілішим для громадян. Тож, нами відпрацьована ціла система заходів щодо проведення таких дій в інтересах замовників, що дозволяє швидко та ефективно отримати правовстановлюючі документи на нерухоме майно.

Окремої уваги заслуговують питання з якими до нас звертаються громадяни – фізичні особи, в яких виникли проблеми в прийнятті спадщини, розподілу майна, стягненні аліментів, тощо, тобто стосуються галузі цивільного права, що покликане захищати майнові та особисті немайнові права людини.

Безумовно, кожний з перелічених напрямків роботи в галузі права потребує ґрунтовного підходу до вирішення проблем та високої професійності. Наші фахівці неодноразово підтверджували свій високий рівень, отримуючи перемоги у найскладніших судових справах!

Сподіваємось, що Ваше звернення до нас стане початком успішної співпраці та вирішенням всіх Ваших проблем!